תמונה

הוואן החדש של צוות Mobo

Brabus הוא בית מלאכה גרמני המפורסם בזכות יכולתו לקחת דגמים "רגילים" של מרצדס ולהפוך אותם למכונות טרף ואימת האוטובאנים. הם לא מסתפקים רק בבנייה מחדש של המנוע והמתלים, אלא גם עיצוב כולל של המראה הפנימי והחיצוני של המכונית עד שלא דיימלר, לא בנץ ולא מייבאך הקשיש לא יצליחו לזהות את המכונית המקורית שלהם. אנחנו כאן במובו דוגלים באיפוק וצניעות בכל הנוגע להתנהלות המוטורית שלנו ולכן לא טרחנו לכסות את המפלצות האלה עד עכשיו. אבל הפעם הכולרות האלה בבראבוס הצליחו לשכנע אותנו, והחלטנו לרכוש עבור צרכי הבלוג את הואן החדש שלהם, המבוסס על מרצדס ויאנו.

טוב, אז מה יש לנו שם? מנוע 6.1 ליטר של בארבוס עם 426 כוח סוס שמאיץ מ-0 ל-100 ב-5.9 שניות (שזה לא רע בכלל בשביל ואן). כמובן שהחליפו את המתלים, הפנסים, הדלתות, המראות וכל זה, וכמובן שאין צורך להגיד שיש מקרר ומכונת קפה, ומחיצה חשמלית בין הנהג לבין שני הנוסעים. כל זה ברור לנו מאליו, משהו שאנחנו מצפים מכל מכונית רגילה. מה שקנה אותנו זה הציוד שבראבוס בחרו בטוב-טעם כדי לבדר את שני הנוסעים במשך הנסיעות הארוכות שלהם לרחוב הברזל וחזרה:

  • מסך LCD של "32 שקופץ החוצה בלחיצת כפתור ומשמש את כל המחשבים שבלאונג'
  • נייד סוני VAIO
  • רשת אלחוטית לחיבור מחשבים נוספים, עם חיבור UMTS לאינטרנט
  • פלייסטיישן 3 (בארבוס ממליצים על Gran Turismo 5, לא ברור אם זה כלול במחיר)
  • טיונר טלויזיה דיגיטלי
  • המסך יכול להתפצל ולהראות גם תמונות מבחוץ, בזכות המצלמות השונות שמחוברות מסביב לרכב (תוכלו לצעוק לנהג: "סע נהגוס! יש לך עוד, יש לך עוד! בזמן החנייה ברברס, בלי להפסיק לקרוא את הבלוג שלנו)
  • טלפון סלולרי Constellation מבית Vertu (לא שמעתם עליהם? למה אנחנו לא מתפלאים? ברברים שכמותכם. בוא נגיד שטלפון אחד כזה עולה כמו הפיאסטה שלכם)
  • וכמובן שהכל (גם הדיבורית) מחובר למערכת דולבי-סראונד שתגרום למערכת שיש לכם בבית להשמע כמו רדיו של תדיראן.

נו, וכמה זה עולה? המדיניות הרשמית של בראבוס היא כמובן "אם אתה צריך לשאול, זה כנראה לא בשבילך, dummkopf" (אז לא שאלנו).

המשיכו כדי לצפות בתמונות נבחרות, או גשו לגלריה הענקית שכאן

brabus0

brabus1

brabus2

brabus3


לכתבה המקורית

כתבות קשורות

לא מצאתי כתבות קשורות

כתבות פופולריות


2 תגובות

פחחחח צריך לקפל את השולחן בשביל להגיע לכוסות מאחורה

אביב
30.09.09

[...] צוות Mobo 01.10.09, בנושאים צעצועים, מאת עומר כשמשעמם לנו בוואן (וזה לא קורה הרבה), אנחנו אוהבים לצאת החוצה ולהריץ איזה [...]

הוספת תגובה:

מי שמגיב, מגניב

וידאו השבוע

אם מלחמת הכוכבים היה סרט צרפתי