תמונה

עשה זאת בעצמך: צילום לוויני

חבורה של סטודנטים ספרדיים הכיחו שאתה לא צריך להיות גוגל כדי שיהיו לך צילומים מהחלל. באמצעות חיישן שבנו עצמם, בלון מזג אויר ומצלמת Coolpix של ניקון, הם הצליחו לצלם סדרה שלמה של תמונות מהחלל.

הבלון בו השתמשו נופח בהליום עד לגודל של שני מטרים, וטס לאויר כשהוא נושא עימו את המצלמה והחיישנים (ששידרו את מיקום הבלון לתוכנת גוגל earth). כל החבילה הצליחה להגיעה לגובה המרשים של מעל 33 ק"מ לפני שהבלון התרוקן ונפל חזרה. אפשר לראות כאן את כל התמונות, ויש גם הסבר מלא על הפרוייקט כאן (כתוב בספרדית).

אם אתם פחות שאפתנים מהקטלונים, תוכלו לעקוב אחר ההוראות המפורטות של סקוט הפנר, שיסביר לכם איך לחבר מצלמה לעפיפון ולצלם מהאוויר. התוצאות, תוכלו לראות כאן וכאן, יפהפיות ומרשימות לא פחות.כתבות קשורות

לא מצאתי כתבות קשורות

כתבות פופולריות


9 תגובות

הדינאמיות של היום באה לידי ביטוי בדרכים רבות ומגוונות. אם אנו מדברים על צילום, הרי שנוכל להבין את אלו שמאוד רוצים לראות מה הם מצלמים ממש ברגע שהתיעוד הוויזואלי קורה. בפועל מדובר על אפשרות מרתקת של רחפן מתקדם כמו פנטום 3 להציג למטיס את נתוני הצילום בשידור חי. זאת כדי שניתן יהיה לכוונן את הרחפן בצורה מיטבית ולראות כיצד כל אובייקט מתועד בצורה המרשימה והנדרשת.

בזכת שידור חי ברמה של HD היישר ממצלמת הרחפן, מצליחים רבים ליצור תיעוד ויזואלי שקשה מאוד להתחרות בו. תצוגה חיה כזו היא דבר חדשני שמציג עוד יתרון של דגם משובח של רחפן המיוצר ע"י חברה איכותית ומובילה. יחד עם תוכנה מצוינת לעריכת וידיאו אוטומטית ויחד עם אפשרויות שיתוף של המידע שמצלם הרחפן, מדובר על חבילת צילום מושלמת שכל אחד ישמח להיות זה שמתפעל אותה.

31.08.09
31.08.09

הוספת תגובה:

מי שמגיב, מגניב

וידאו השבוע

אם מלחמת הכוכבים היה סרט צרפתי