תמונה

הסוד הגדול שזכייניות ערוץ 2 מפחדות שתגלו

חברת Yes השיקה לאחרונה קמפיין חדש מהסידרה המעצבנת של "אנשי המערות משחקים כדורגל", כאשר הדגש הפעם הוא על היכולת של הממיר-המקליט החדש שלהם yes Max HD להריץ במהירות את הפרסומות. בערוץ 2 (קשת ורשת) וערוץ 10 סירבו לשדר את הפרסומת מחשש פן יגלו הצופים את האפשרות לדלג על הפרסומות ולצפות רק בתוכנית עצמה. אז הנה אנחנו חושפים את הסוד: למי שלעדיין לא יודע, ממיר-מקליט (yes max או הוט מג'יק, או כל PVR דומה), מאפשר לכם לצפות בתוכנית ולדלג על הפרסומות.

אם אין לכם ממיר-מקליט, הנה הסבר קצר איך זה עובד בדיוק:

יכולת בסיסית של ממיר כזה היא האפשרות להתחיל להקליט תוכנית, ואז לצפות בה זמן שהמכשיר ממשיך להקליט. למה הכוונה? נגיד שגמר "כוכב נולד" מתחיל בשעה 9. הממיר מתחיל להקליט לכם את התוכנית, ובשעה 9:45 אתם מתחילים לצפות בתכנית מתחילתה. בזמן שאתם צופים בצביקה הדר עולה לבמה, הממיר ממשיך את ההקלטה ללא הפרעה. עכשיו ניצחתם את המערכת: אתם צופים בהקלטה ולא בשידור חי, ולכן בכל פעם שמתחילות פרסומות אתם לוחצים על fast forward ורואים את ג.יפית טסה במהירות x8 על המסך. מקבץ פרסומות של 10 דקות עובר מול העיניים ב-10 שניות ללא קול, והופ! אתם ממשיכים לצפות בתוכנית "נטו".

כל אחד שיש לו ממיר מקליט יוכל לדווח לכם איך הרגלי הצפייה שלו השתנו באופן דרמטי, והחשיפה שלו לפרסומות הצטמקה. לאור העובדה ש-Yes מעריכים כי לחצי מהמנויים שלהם יהיה ממיר-מקליט השנה, יש לזכייניות סיבה מצויינת לדאוג.


לכתבה המקורית

תגובה אחת

אחלה כתבה
צריך להזכיר את החברה שהתחילה עם PVR לראשונה בבתי אב
חברת TIVO האמריקאית

31.08.09

הוספת תגובה:

מי שמגיב, מגניב

וידאו השבוע

אם מלחמת הכוכבים היה סרט צרפתי