תמונה

סימולטור התפרצות זומבים: עדיין לא מאוחר להתכונן

בעקבות הפוסט הקודם, פנו קוראים רבים פנו למערכת מובו כדי לברר האם באמת האפשרות של התפרצות זומבים בעיירה קטנה בדרום הארץ היא תרחיש אפשרי וריאליסטי. התשובה שלנו היא כמובן "כן", ולמעשה אנו בטוחים שהדבר קרה כבר מספר פעמים אך הושתק הן ע"י השלטונות והן על ידי קברניטי שידורי קשת שחששו לרייטינג של "האח הגדול".

כדי שאתם, קוראים יקרים, תהיו מוכנים להתפרצות הבאה, קבלו לינק לסימולציה של התפרצות כזו, הרצה ע"ג מפת גוגל של וושינגטון. תוכלו לכוון פרמטרים שונים כמו את אחוז האזרחים החמושים, מספרם וכוחם של הזומבים, ואת מספר תחנות המשטרה שבאיזור, ולצפות בהתקדמות ההתפרצות בזמן אמת (הזומבים מגיעים מצפון, אלא אם כן בחרתם אחרת).

אחרי שבזבזנו שעות בבהייה חסרת מעש מחקר זהיר בכלים מדעיים, גילינו שהדרך הטובה ביותר לשרוד את ההתפרצות היא לחמש אזרחים רבים ככל האפשר, ולדאוג שיהיו מדויקים מספיק בירי. אנו קוראים לשלטונות הבטחון לצייד מיד בנשק ובמטרות זומבים ייעודיות (אלה מהפוסט הקודם) את כל אזרחי הארץ (או לפחות את כל אלו שגרים בעיירות קטנות בדרום).


לכתבה המקורית

5 תגובות

אני דווקא טוען שהאח הגדול הוא זה שיגרום להתפרצות הזומבים הבאה
לא ברור אם הם יגיוע מעיירה בדרום כמו שטוען הכתב שלכם כאן, אבל ברור שכולם ינסו להגיע לנווה אילן

יוסי הסוס
24.11.09

אחרי צפייה של שני פרקים באח הגדול, אני מרגיש כמו זומבי לכל דבר ומחכה למנהיג ההתפרצות שלנו להראות את עצמו ולהוביל אותנו לווילה

רוב זומבי
24.11.09

אחח, "האח הגדול" ו-"זומבי" באותו משפט. ישר מעלה בזיכרון את Dead Set המעולה:
http://www.e4.com/deadset/

24.11.09
24.11.09
24.11.09

הוספת תגובה:

מי שמגיב, מגניב

וידאו השבוע

אם מלחמת הכוכבים היה סרט צרפתי