תמונה

חשמל מהחלל (או: סוף העולם קרב?)

אם הייתה לנו באתר קטגוריה של "סוף העולם", היא הייתה מלאה בכל טוב השבוע.

בני אדם ברחבי העולם בהחלט עושים מעל ומעבר להחיש את סיומו של המין האנושי בזמן האחרון, החל בקידוחים (שממומנים בחלקם על ידי גוגל) שאמורים למצוא מקור אנרגיה מליבת כדור הארץ אבל יכול להיות שהם גם גורמים לרעידות אדמה, וכלה ברובוט (תיקון: שעון מעורר. בינתיים) שמתדלק את עצמו בדם שנלקח מיצורים חיים בלי לשאול אותם בעניין (כרגע זבובים, אבל כל האפשרויות פתוחות לעתיד), וזה כאמור רק השבוע האחרון.

בקיצור, או שאנשים לא רואים מספיק סרטי מדע-בדיוני או שהם לא מבינים אותם כמו שצריך.

היוזמה של היום להשמדת העולם למציאת מקור אנרגיה חלופי מגיעה ממשלת יפן, …מתכננת לרתום אנרגיה סולרית למילוי הצרכים של יפן כולה. מה רע באנרגיה סולרית? שום דבר, אנחנו מאוד בעד. רק שהיפנים מתכננים לפרוש פאנלים סולאריים בחלל (!), להפוך את האנרגיה המצטברת בהם לקרינת מיקרוגל (!!) שתופנה לעבר כדור הארץ, ושם תעבור המרה בחזרה לאנרגיה שמישה.

מה כבר יכול להשתבש?

הבהרה: אנחנו באמת בעד אנרגיה חלופית. אם אפשר, כזו שלא תהרוג את כולנו בדרך. וגם, על התוכנית היפנית מצאנו מידע מוגבל ולא טכני מאוד. יכול להיות שלא הבנו אותם כמו שצריך.


לכתבה המקורית


Fatal error: Call to undefined function related_posts() in /home/mmatty/webapps/mobo/wp-content/themes/convergence/single.php on line 72