תמונה

באזז אמיתי: פרסומות על זבובים

לבית הוצאה לאור גרמני בשם  Eichborn (אישבורן?), יש לוגו בצורת זבוב. לקראת יריד הספרים של פרנקפורט כינסו באישבורן ישיבה חשובה כדי להחליט איך לפרסם את הביתן שלהם בתערוכה. כנראה שהם שתו קצת יותר מידי שנאפס שם, כי הרעיון שנבחר בסוף היה לקחת שלטים קטנים, ולהדביק אותם על זבובים (שלטים על זבובים!). השלטים מתוכננים במשקל מדויק המאפשר לזבוב לטוס למרחק קצר בלבד לפני שהוא נוחת שוב עם השלט שלו על הגרמני הקרוב.

אם אתם פעילים למען זכויות הזבובים, אתם יכולים להירגע. הזבובים טסים להם מגרמני לגרמני, עד שהשעווה שמדביקה את השלטים נמסה (אחרי כמה שעות, או 6-7 גרמנים בערך) והם משתחררים לדרכם הזבובית שמחים וטובי לב אחרי שסייעו לתעשיית הספרים הגרמנית להפיץ את הבאזז.

ההרצאה הבאה בסדרת "אבא עשיר אבא עני": אתה ורוברט קיוסאקי הולכים ברחוב ורואים על הרצפה קקי של כלב עם מלא זבובים. אתה חושב: "וואלה מזל שלא דרכתי", אבל רוברט חושב: "אני יכול להדביק פה איזה חמישים שלטים עם פרסומת לספר הבא שלי". זאת הסיבה שהוא מליונר ואתה מבזבז את הזמן באינטרנט כל היום.

המשיכו הלאה לצפות בוידאו המלא:

YouTube Preview Image


Fatal error: Call to undefined function related_posts() in /home/mmatty/webapps/mobo/wp-content/themes/convergence/single.php on line 72