תמונה

אלכוהול: בקרת איכות אישית

הנה רעיון: קחו את החבורות הוויג'ילנטים שמסתובבות בחשאי בתל אביב בין ברים, מצוידות במצלמה, ומחפשות עדויות לעישון על מנת להלשין ולתקוע את בעלי המקום. החליפו להם את המצלמה בגאדג'ט הבא. אז הן באמת ישרתו את הציבור.

Rotgutonix לוקח את השם שלו מ-Rotgut: כינוי לאלכוהול זול במיוחד שנועד בעיקר לדפוק את הראש. ומה עושה המכשיר? בודק את התכולה הכימית של כוס האלכוהול שלך ומודיע לך מה יש בתוכה. נכון להיום הוא יודע לזהות כמה משקאות מובילים, ובעתיד הוא אמור להיות מסוגל לזהות יותר, אבל חשוב מכל הוא יידע לזהות מתי שמו לך אלכוהול גרוע/מדולל בכוס.

והאמת שפה גם הבעיה שלו. הרוגטוניקס יודע לזהות רק את המשקאות הספציפיים שלימדו אותו. למה שלא יגיד פשוט כמה אחוזי אלכוהול יש במשקה? קל לדעת כמה אחוזי אלכוהול אמורים להיות במשקה האהוב עליך.

בכל מקרה, אם אתם רואים גיקים בברים תוקעים מדחום לתוך הוויסקי שלהם, דעו לכם שהם מקריבים את המשקה (כי ברצינות, מי רוצה לשתות משהו שמכשיר פלסטיק עם גלאים כימיים שהה בו כמעט חצי דקה?) על מזבח האיכות.

וגיקים יקרים: לא, אל תשלפו את הרוגטוניקס בדייט. זה לא ירשים את הבחורה.


לכתבה המקורית


Fatal error: Call to undefined function related_posts() in /home/mmatty/webapps/mobo/wp-content/themes/convergence/single.php on line 72