תמונה

הירח, בתגובה להפצצת הקמיקזה עליו: פחחח

כפי שכבר דיווחנו, העובדה שכבר הגיעו למסקנה שיש מים על הירח לא הפריעה לנאסא להמשיך את תכנית הקמיקזה לרסק חללית על פני הירח על מנת למצוא… אה.. האם יש מים על הירח.

שלא תבינו לא נכון, זה לא שיש שם משהו אחר שאפשר היה להיכנס בו במקום הירח. וגם אנחנו במובו גם אוהבים לפוצץ דברים, ואם היו נותנים לנו $79,000,000 בשביל לפוצץ משהו, לא היינו נותנים למדענים רכרוכיים שסומכים על "תמונות" ו-"עדויות ברורות" לעמוד בדרכנו. היינו עומדים עם פופקורן מול המסכים הענקיים וסופרים אחורה לקראת ההופעה.

אלא מה, שבשביל סכום כזה מכובד של כסף, תסמכו עלינו שאת הפיצוץ שלנו היו רואים גם בצד האפל של הירח. ואת הפיצוץ של נאסא? חוץ מפיצוץ של מחאה מחויכת ברחבי האינטרנט, לא היה משהו. הם קיוו שהתרסקות הקמיקזה על פני הירח תגרום לענן חלקיקים בגובה של כמה כ-10 קילומטרים, ובמציאות זה לא ממש קרה. למה? הם לא כל כך יודעים.

אנחנו כאן במובו חוזרים ואומרים: בחצי מחיר היינו מארגנים לכם על הירח מופע יותר גדול מבאולימפיאדה האחרונה, ועם פחות אפקטים ממוחשבים.


לכתבה המקורית


Fatal error: Call to undefined function related_posts() in /home/mmatty/webapps/mobo/wp-content/themes/convergence/single.php on line 72