תמונה

קופיקו נגד מכמונת המהירות

במדינת אריזונה הותקנו לפני מספר חודשים כמה עשרות מצלמות מהירות לאורך הכבישים, ואלה עושות את שלהן. כל נהג שעובר את המהירות המותרת מצולם, והדו"ח נשלח לביתו ביחד עם הודעת תשלום קנס. בעוד שהמדינה מתייחסת בסלחנות יחסית לעבריינים מקריים, הרי מי שצבר יותר מ-15 עבירות מקבל את הכינוי "Frequent Flier" ("נוסע מתמיד" עובד פחות טוב כאן) ויחידה מיוחדת של המשטרה דואגת לטפל בו.

דייב וונטסמאר מפניקס, אריזונה בהחלט הרוויח את התואר הזה (הוא גם עובד כדייל בנוסף לכל) וצבר לזכותו 90 עבירות תנועה. כשהשוטרים הגיעו אליו במקום העבודה שלו עם 37 דו"חות שלא שילם (על השאר כבר היתה התיישנות), הוא טען בתוקף שהוא לא הנהג שביצע את העבירות. ואכן, מהתבוננות מדוקדקת בתמונות אפשר לראות בבירור שהנהג הוא קופיקו (או אולי צ'יפופו) אך בודאי לא דייב. לרוע המזל, השוטרים ביחידה המיוחדת היו חרוצים במיוחד ועקבו אחרי מר וונטסמאר מספר פעמים בהן הוא נצפה כשהוא נכנס למכונית וחובש על ראשו מסיכה של קוף, ובמקרים אחרים של ג'ירפה.

[קול של רפי גינת] נו. שמעתם בעצמכם. הוא כבר יאכל הרבה בננות בבית האסורים.


לכתבה המקורית


Fatal error: Call to undefined function related_posts() in /home/mmatty/webapps/mobo/wp-content/themes/convergence/single.php on line 72