תמונה

אביר ג'דיי גורש מהסופרמרקט השכונתי. טוען לאפלייה על רקע דתי

מאסטר מורדה ההול (המכונה גם דניאל ג'ונס), מקים כנסיית הג'דיי הבינלאומית הושפל השבוע על רקע דתי ע"י הצוות בסניף טסקו המקומי בעיירה בנגור שבווילס הצפונית. לטענתו, הוא נזרק מהסופרמרקט לאחר שסירב להסיר את הברדס שכיסה את ראשו בעת שערך קניות. המאסטר סיפר בראיון ל"סאן" כי הסביר לצוות הגזעני שהדת שלו מצווה עליו לכסות את ראשו בברדס בכל פעם שהוא במקום ציבורי, אך הם גיחכו והכריחו אותו לעזוב. בסופרמרקט שהתה באותה עת אישה מוסלמית, גם היא בכיסוי ראש, אבל הצוות לא ביקש ממנה לעזוב.

מאסטר מורדה הודיע כי ימליץ לשאר מאמיני דת הג'דיי (מעל 500,000 בעולם!) להחרים את רשת טסקו אם המקרה יחזור על עצמו. "הם ירגישו היטב את עוצמת הכוח!" הכריז.

דובר טסקו היטיב להגיב (שימו לב, דוברי מגה והשופרסל, יש כאן שיעור עבורכם):

"הג'דיי תמיד מוזמנים לערוך קניות בחנויות שלנו, אך יהיה עלינו לבקש מהם להסיר את הברדס. אובי-וואן קנובי, יודה  ולוק סקייווקר הסתובבו כולם ללא כיסוי ראש, ועדיין זה לא אומר שהם עברו לצד האפל. אני חושש שאם הג'דיי יסתובבו בחנויות שלנו עם כיסוי ראש, הם יחמיצו מבצעים רבים"


לכתבה המקורית


Fatal error: Call to undefined function related_posts() in /home/mmatty/webapps/mobo/wp-content/themes/convergence/single.php on line 72