תמונה

הוריקן ביל

כנראה שאנחנו שוב צריכים לעורר את פינתנו "טכנולוגיות להחשת קץ הימים". והפעם: ביל גייטס. ביל מיודענו כפי הנראה מקנא ביכולות רעידת האדמה של גוגל, והחליט ללכת ראש בראש נגד כוח טבע אחר: הוריקנים.

גייטס רשום כאחד הממציאים של בקשה לפטנט שפורסמה, על פיה צי של ספינות יערבב את השכבות העליונות והחמות יותר של מי האוקיינוס, עם השכבות הנמוכות והקרות יותר. התוצאה, על פי הממציאים: שינוי טמפרטורת פני הים, ועל ידי כך מניעה (או לפחות הפחתה) של סופות הוריקן שעושות שמות בארה"ב, כדוגמת קתרינה. גייטס מתכוון לממן את הפעילות על ידי כסף מהממשלה, כמו גם על ידי מכירת פוליסות ביטוח נגד הוריקנים, שזה דוקטור אוויל לגמרי לגיטימי, גם אם מסריח.

מה שיותר מדאיג זה שכמו בעבר, החשיבה היא תמיד נקודתית. יכול להיות שאם טמפרטורת פני המים תופחת יהיו פחות הוריקנים (וגם זה לא בטוח), אבל מה עם שאר ההשלכות? מה לגבי ההשפעה האקולוגית הרחבה, גאוגרפית ולאורך זמן, של התרגיל הזה?

בקיצור, האנשים שהביאו את ה-Blue Screen of Death למחשב שלכם, עובדים על גרסת העולם האמיתי שלו.


לכתבה המקורית

תגובה אחת

I'm just writing to let you understand of the cool encounter my princess undergone viewing your blog. She figured out plenty of things, including what it's like to have a great teaching heart to have men and women without problems learn specified specialized issues. You really exceeded my expectations. Thank you for distributing such helpful, dependable, informative and as well as unique tips on the topic to Ethel.

15.07.09

הוספת תגובה:

מי שמגיב, מגניב

וידאו השבוע

אם מלחמת הכוכבים היה סרט צרפתי