תמונה

מסתבר שצדקנו: אינטרנט מהיר? פחחח

לפני שלושה חודשים כתבנו כאן כי אין כל משמעות לאינטרנט המהיר החדש שמוכרים לנו, כל זמן שאנחנו מחוברים לחו"ל בצינור אחד, ישן וצר.

ובכן, הולכות ומצטברות עוד עדויות שמראות שההשערה שלנו היתה נכונה מאוד. היום בדה-מרקר כותב אמיתי זיו (עדכון:עלה לרשת כאן) על ההתנסות שלו באינטרנט במהירות 100 מגה (דרך HOT ובזק בינלאומי):

"…פרק מסדרה, במשקל 350 מגה, היה אצלי על ההארד דיסק תוך שתי דקות כשהשרת היה ישראלי. כשהשרת היה בחו"ל, הורדת אותו הפרק ארכה שמונה שעות. מתברר שהתקשורת לחו"ל היא צוואר בקבוק נוסף במשוואה, שעדיף שהספקיות בישראל יתנו עליו את הדעת" הוא חותם את הטור ואומר: "אני חוזר למהירות הישנה שלי".

וזמן קצר לפני כן סיפרו לנו כאן (שוב אמיתי זיו): "בעקבות הביקושים הכבדים: בזק בינ"ל בוחנת הנחת כבל תת-ימי שיחבר את ישראל לשדרת האינטרנט באירופה". אולי נוכל להציע כותרת אחרת: "עקב אי עמידה בביקושים, כתוצאה מקוצר ראייה, תכנון שגוי, או אי רצון להוציא כסף על שיפור השירות, בוחנות עכשיו ספקיות האינטרנט את האפשרות להניח כבל תת-ימי נוסף, לפני שהקיים ייקרוס לחלוטין".

rafi3 תגובות

"ניסיתי להוריד פרק וירד ממש לאט, זו הוכחה ניצחת לכך שכל המהירות של כל הארץ, מאז ומעולם ולנצח היא נמוכה כמו זו שאני מקבל כרגע מול האתר המצ'וקמק הזה"

שי
29.12.09

"ניסיתי לכתוב תגובה ולהיות חכם, אבל אני ההוכחה הניצחת שבזק יכולה לעבוד עלינו עוד 20 שנה ונמצא סיבות לחשוב שהכל בסדר"

דורון
29.12.09

חברים, אף פעם לא חשבתי שפשוט מרמים אותנו ככה, השאלה היא מה אפשר לעשות בנידון, לא להרחיב את החבילות גלישה שלנו, להתנקת מהאינטרנט? איזה אופציות יש?

הוספת תגובה:

מי שמגיב, מגניב

וידאו השבוע

אם מלחמת הכוכבים היה סרט צרפתי