תמונה

פנסוניק נגד הטיגריס הלבן

בפורבס החליטו לבדוק כמה באמת קשוח הוא ה Toughbook  של פנסוניק. לאחרונה, המחשב הקטן והמשוריין הזה הפך להיות מאוד אופנתי בתל אביב ונראה בידיהם של מביני-דבר, אבל באמת הגיע הזמן לבדוק אם אפשר לדפוק לו כמה כאפות בלי שהוא יימחק לך את כל האימייל.

ובכן, נראה שהוא עמד בכל העינויים הקשים שהאנשים המוזרים בפורבס עוללו לו: השליכו אותו, בעטו בו, דרסו אותו עם פולקסווגן ג'טה, שפכו פנימה דיאט קולה, מעכו את הפחית עם המחשב, הגישו איתו דוריטוס ופוררו אותם בכוונה לתוך המקלדת, שיחקו קליעה למטרה עם חיצים אמיתיים על המסך, ה-CF 30 אפילו לא שיהק.

ככה? (הם אמרו), אז ניקח אותו לגן חיות וניתן אותו לנמר.

שום דבר. הנמר אומנם לעס 5 מקשים, אבל אפשר היה להמשיך להדפיס גם בלעדיהם. אוקיי אז פיל: הפילה האסייתית ליז עמדה על הפנסוניק, והצליחה לגרום לדיסק להחליק החוצה (מכניסים אותו פנימה חזרה, והכל עובד).

אה, כן? הפנסוניק האומלל נילקח למטווח, שם נורה מאקדח 0.22. נוצר חור קטן במסך, אבל הכל המשיך לעבוד. רק לבסוף, בעזרת אקדח (תותח) 0.45, הפנסוניק החזיר את נשמתו  לבורא.

השם ייקום דמו. עיקבו אחרי הלינק לוידאו ולמאמר המקורי
Fatal error: Call to undefined function related_posts() in /home/mmatty/webapps/mobo/wp-content/themes/convergence/single.php on line 72