תמונה

סמסונג Magic Touch

הסמסונג Magic Touch (דגם S5603), הוא מכשיר דור 3.5 שמציע מספר שיפורים וגימיקים חדשים ובא עם ממשק Touchwiz משודרג. חבל רק שעל המצלמה שלו התקמצנו.

המשיכו לקרוא את הסקירה המלאה:

ה-Magic Touch הוא עוד אחד ממכשירי הסלולר שממלאים את הוואקום שבין הטלפונים כמו שהם היו פעם (הרבה כפתורים, מסך קטן ושימוש עיקרי: עריכת שיחות טלפון), ובין הטלפונים כמו שהם יהיו בעתיד (מספר מינימלי של כפתורים, מסך מגע גדול ככל האפשר, ושימושים אינסופיים. האייפון והפרה מתוות את הדרך). כמו מכשיר אמצע הדרך טיפוסי, ה-Magic Touch עדיין משמש בעיקר כטלפון, אבל נותן הרגשה של יותר בעזרת מסך המגע שלו, הממשק הקופצני ויכולות המולטימדיה המשופרות.

ל-Magic Touch מסך מגע חד ובהיר מסוג TFT בגודל "2.8 (240×320 פיקסלים). הוא נוח מאוד לנשיאה. עם 10.28 ס"מ אורך, 5.48 ס"מ רוחב, 1.29 ס"מ עובי ומשקל של 98 גרם, המכשיר מרגיש מסיבי ובנוי היטב. איכות ההרכבה שלו מצוינת, הקווים המעוגלים שלו נעימים לעין וליד והוא מרגיש איכותי, על גבול היוקרתי.

samsung_shot

מבחינת מולטימדיה הוא מגיע עם נגן מוזיקה, מקלט רדיו ומצלמה, שהיא בהחלט החלק החלש במפרט. היינו מצפיםליותר מ-3.2 מגהפיקסל וצילום וידאו ב-15 פריימים לשנייה (דמיינו מצלמת אינטרנט איטית). מצד שני התמונות יוצאות בצבעים נאים, ולמצלמה יש שלל גימיקים, מהם נציין במיוחד את זיהוי החיוכים שעובד כמובטח: עד שהילד בתמונה לא מחייך, המצלמה לא מצלמת.

ממשק ה-TouchWiz נוח לתפעול, ומסך המגע מגיב היטב (למרות שכמו בכל מסכי המגע, לבעלי אצבעות דקות יותר נוח איתו). סרגל כלים צידי שניתן לשליפה מכיל ווידג'טים שונים שמוסיפים ליכולות המכשיר. הוא מגיע עם כמות מכובדת של כאלו, חלקם לא יותר מקיצורי דרך לדפים באינטרנט (למשל האייקון של פייסבוק פשוט פותח את פייסבוק בדפדפן) וחלקם אפליקציות קטנות ושימושיות. ניתן להוריד עוד ווידג'טים מהאינטרנט. את הווידג'טים ניתן לגרור גם מהסרגל אל "שולחן העבודה", ולהפוך אותם לנגישים יותר. לעומת דגמים קודמים ב-Magic Touch ניתן לגלול בין שלושה שולחנות עבודה שעל כל אחד ניתן להניח ווידג'טים שונים, יכולת שפותרת את בעיית צפיפות הווידג'טים. הממשק מגיב היטב, וברוב המקרים מהר, אם כי יש לו נטייה "לגהק" פה ושם, מה שפוגם בחוויה הכללית.

pr_shot

היכולת שה-Magic Touch מתגאה בה יותר מכל היא הפעלה חכמה של המכשיר. כלומר, כאשר המכשיר במצב נעילה ניתן לצייר על מסך המגע שלו אות ובהתאם לאות המכשיר לא רק ייצא מהנעילה, אלא יפעיל פונקציונליות מסוימת (סוג של Gestures). לדוגמה, ניתן להגדיר אותו כך שציור האות S יפתח אותו מייד במסך הודעות SMS, או ציור האות C יפתח אותו בתפריט ההתקשרות, וכן הלאה. מי ששואף לצמצם את כמות הלחיצות בסלולרי מאוד יאהב את המכשיר.

מעבר לכך, סמסונג העמיסו על המכשיר תופינים מסוגים שונים, חלקם גימיקים וחלקם כלים מועילים. בין השאר Magic Touch מציע יכולת זיהוי שירים, בדיקת אימייל, קבלת התראה במידה שמותקן במכשיר סים אחר (במקרה גניבה), יצירת שיחה מדומה (למי שצריך לברוח מדייט או פגישה), עריכת תמונות ועוד. מהירות הגלישה בו גבוהה (עד 2.8Mbps), אבל דפדפן האינטרנט שלו הוא נקודה חלשה. לא הייתי משתמש בו חוץ מבמקרי דוחק.

אהבנו:

  • את המראה
  • המסך המוצלח
  • ממשק פשוט וברור, עושה את העבודה היטב
  • המון המון שטיקים וטריקים, רבים מהם גם שימושיים.

לא אהבנו:

  • את המצלמה (במיוחד את יכולות הוידאו)
  • את מהירות התגובה (לעיתים)
  • את יכולות האינטרנט

גזר דין:

למי שמחפש טלפון שנראה מרשים ויש לו הרבה פיצ'פקעס, ומצד שני לא צריך ממש סמארטפון, ה-Magic Touch הוא אופציה מצוינת. מי שלא מוכן להתפשר על המצלמה, או שהוא צרכן אינטרנט סלולרי רציני, עדיף שיחפש דגמים אחרים.

מחיר: 59 ש"ח לחודש x 36 חודשים באורנג'

לדף המוצר באתר סמסונג

avatar-template
Fatal error: Call to undefined function related_posts() in /home/mmatty/webapps/mobo/wp-content/themes/convergence/single.php on line 72