תמונה

האייפון עדיין לא מגיע לארץ. גם אתם מפהקים?

בדומה לחברו, משיח בן-דוד, גם ביאתו של האייפון מתאחרת ומסביב אנחנו שומעים על יותר ויותר נאמני אפל שנוטשים את הסירה בייאוש ולוקחים להם טלפון של HTC או סמסונג, או אפילו למרבה האימה N97 של נוקיה. אנחנו מתנחמים בכך שגזירות קשות כאלה הן בבחינת חבלי משיח, ומזרזות את בוא הגאולה.

עיכוב ראשון נרשם כאשר ליבו של סטיבו התרכך (אולי עקב מחלתו הארוכה), והוא ויתר לחברות הסלולר על הדרישה לתקן את הטלפונים באירלנד (עליה דווחנו בהנאה). החברות קיבלו אישור להקים מעבדה מקומית לתיקונים, מעבדה בראשות (אבוי לנו) איידיגיטל. את הסיפורים שמסתובבים אודות שירות הלקוחות שם כבר סיפרנו, ואין לנו מה להוסיף. פשוט תשתדלו שהטלפון לא יתקלקל לכם והכל יהיה בסדר.

עדכון: בגירסת הנייר של "כלכליסט" נכתב אתמול כי הנושא עדיין לא סגור, ולא ברור היכן יתוקנו המכשירים.

העיכוב השני נוצר לאחר שאפל שכרה משרד עו"ד ישראלי כדי שייפנה לממונה על הגבלים עסקיים לוודא שההסכם שאפל חתמה עם  חברות הסלולר (כנראה אותו הסכם עם כולן) אינו פוגע בצרכן ע"י מניעת כל תחרות (נודע שגם קמפיין ההשקה עתיד להיות משותף לכל החברות). בדיקה שכזאת אינה עניין של שעה-שעתיים ועכשיו יש מי שטוען "יגיע אחרי החגים" ואפילו קראנו "לא לפני נובמבר". שנה טובה.
Fatal error: Call to undefined function related_posts() in /home/mmatty/webapps/mobo/wp-content/themes/convergence/single.php on line 72