תמונה

דב מורן: המודו באמת לא משהו, אבל חכו-חכו למודו 2, ואז תראו מה זה

בראיון אתמול לאתר Pocket Lint מספר מנכ"ל ומייסד מודו, דב מורן כי החברה עובדת על טלפון חדש שיצא ב-2010 ומיועד הפעם לשוק האמריקאי, לאירופה וליפן. המכשיר, הנקרא כרגע "מודו 2" יהיה מדור 3.5 ויתהדר במסך מגע כמו שהצעירים אוהבים. כמובן שלפי מיטב המסורת הקצרה של מודו , אם אתם לא מתים על מקלדת וירטואלית תוכלו להשחיל את המכשיר בקלות למקלדת פיזית ולתקתק את האימיילים שלכם בשתי ידיים. ההכרזה הרשמית מתוכננת כרגע לפברואר 2010 בתערוכת המובייל בברצלונה.

למה, למה אתם לא חושבים למכור את המודו 1 באירופה וארה"ב? הוא נשאל וענה ביושר: המכשיר פשוט לא טוב מספיק לבריטים והאמריקאים המפונקים האלה שאוהבים "לגלוש" ב-"אינטרנט".

אנחנו כאן במובו קיבלנו את המודו בהתלהבות בינונית אבל בהחלט מחכים להעניק להם הזדמנות שנייה, ואולי עוד תצמח לנו כאן נוקיה ישראלית. יאללה דובי, תראה להם מאיפה מטעינים את הדג!


לכתבה המקורית

4 תגובות

מה פתאום המודו סוס היה לי עליו הרצאה בבצפר וראינו את הכול גם את השני השני הוא תא'ץ והראשון סוס יש לו את הג'אקטים המתחלפים לרמקול סוס סלידר ועוד מלא שטויות כל ג'אקט בערך 100 ש"ח יש לו הכל וכל הזמן מוסיפים עוד ג'אקטים ועוד ועוד זה מכשיר סוססססססססססססס לאלה

צוף חסידוף
18.08.09

אחלה כתבה, כל הכבוד
הנה הצצה למודו2 המדוברים:
http://www.techfob.com/2009/08/modu-2-with-35g-and-touchscreen-hitting.html

18.08.09

אהם.. גדי.. התמונה שבלינק ששלחת היא של המסגרת הדיגיטלית שלהם. בהחלט לא המודו2

זיו
18.08.09

שיהיה למודו בהצלחה.
מודו 1 מכשיר נפלא שמתאים למי שלא רוצה כל היום לגלוש באינטרנט בטלפון שלו.

18.08.09

הוספת תגובה:

מי שמגיב, מגניב

וידאו השבוע

אם מלחמת הכוכבים היה סרט צרפתי