תמונה

LG מציגה את הלובר, דגם קונספט חדש ומפתיע

בתצוגה של LG בוורשה, פולין נחשף לראשונה דגם הקונספט GC990 המכונה גם Louvre. ממשק המשתמש הוא ה-S-class touch, המילה האחרונה של LG בתחום. הלובר הוא קונספט בלבד, ו-LG לא מבטיחים כלל שהוא יגיע לייצור אמיתי, אם כי אין ספק שנראה את הטכונולוגיה שהוא מציג משולבת בדגמים העתידיים של החברה.

מלבד כל הפיצ'רים שאנחנו כבר רגילים לראות, לראשונה מוצג טלפון עם מצלמה אימתנית של 12 מגה-פיקסל שמבטיחה לצלם גם וידאו באיכות HD, ב-ISO של עד 3200 (כלומר, תוכל לצלם גם במקומות אפלוליים למדי) ובמשהו שמכונה "zero shutter lag" וכנראה אומר שלא נצטרך יותר לחכות שעתיים בין הזמן שלוחצים על כפתור הצילום ועד שהמצלמה ממש מצלמת.

למרות שכבר הוצגו טלפונים עם מצלמות ברזולוציה כזו (ה-Pixon של סמסונג, וה-Satio של סוני), ויש טלפון אחד לפחות שמבטיח לצלם וידאו HD (זהו ה-Samsung Omnia HD), לראשונה מוצג טלפון שמאיים לעשות את שני הדברים גם יחד. לדעתנו, וידאו HD יהיה הפיצ'ר המבוקש ביותר לטלפונים בשנה הקרובה.


לכתבה המקורית

תגיות:, , , ,

Fatal error: Call to undefined function related_posts() in /home/mmatty/webapps/mobo/wp-content/themes/convergence/single.php on line 72