תמונה

Crysis רץ על סמסונג אומניה?

OTOY ממשיכים לספק את הסחורה, הפעם עם הדגמה מפתיעה של Crysis בתוך טלפון (סמסונג אומניה). הבחור שמשחק בסרט משתמש בקונטרולר אלחוטי של xbox שמחובר לטלפון כדי לשחק.

הצופה הזהיר ישים לב שיש הפרש (lag) בין התנועות של השחקן לתגובה במשחק. זה דבר צפוי בהתחשב בעובדה שהמשחק רץ על שרת מרוחק. השאלה היא אם הבחורים הטובים מ OTOY יוכלו לצמצם את הזמן הזה למינימום שיאפשר לשחק בסבבה (ככה אנחנו, נותנים לנו crysis על הטלפון ואנחנו בכל זאת מתלוננים).

הוידאו מייד בהמשך:YouTube Preview Image


לכתבה המקורית

3 תגובות

אבל איך אתם יכולים בכלל לדבר על סלולארי אם כל החברות בארץ מגבילות אותנו בתעבורה? 100 מגה בחודש ואפילו "חופשי חודשי" יש הגבלה של 3 ג'יגה.
אי אפשר להשתמש בשירותים כמו youtube או אתרי רדיו בפלאפון (שמתחברים מהאינטרנט) ואתם מדברים על לשחק קרייסיס מסלולארי?
יגיע לכם חשבון של אלפי שקלים אחרי שעה משחק בקרייסיס.

Zeev
23.06.09

[...] כתבנו כאן בעבר (וגם בהתלהבות) על שירות דומה של OnLive ושל OTOY, אבל הטכנולוגיה של Playcast נבדלת מהן כאמור בכך שהיא נשענת על הרשת הפרטית של ספק הכבלים, ובכך מבטיחה חווית משחק טובה יותר. בנוסף מדובר בהשקה אמיתית של השירות ולא בהדגמה פרטית. [...]

hello!,I love your writing so so much! percentage we communicate extra about your article on AOL? I require an expert on this area to solve my problem. Maybe that's you! Looking forward to see you.

23.06.09

הוספת תגובה:

מי שמגיב, מגניב

וידאו השבוע

אם מלחמת הכוכבים היה סרט צרפתי