תמונה

200,000 אייפונים חדשים בארץ עד סוף השנה הבאה?

כלכליסט מגלה כי פלאפון ופרטנר התחייבו בפני אפל העולמית למכור מאה אלף מכשירים חדשים כל שנה (עשינו בשבילכם את החשבון: 200 אלף אייפונים חדשים בארץ בשנה הבאה). שיהיה בהצלחה.

עוד נמסר כי שתי החברות יסבסדו את המכשירים, והמחיר בארץ של ה-3GS החדש יהיה $200, כמו במדינה תרבותית (מי היה מאמין). הכסף לסיבסוד הזה (מאות מליוני שקלים) יצטרך להגיע מאיפשהו. יש לכם ניחוש מאיפה?


לכתבה המקורית

8 תגובות

הפתרון יהיה מאוד פשוט, המכשיר ימכר ב 200$, בתנאי שתתחייב לחבילה בעלות של 500 ש"ח בחודש עבור 2 הודעות SMS או משהו בסגנון…

חראטט
16.06.09

הלווווווווו תרגעו, כולו טלפון מה הרעש והמהומה
כולו טלפון ,כזה שרוצים לדבר לוחצים על כמה מספרים ומחכים שיענו
או כאשר הטלפון מצלצל לוחצים על הכפתור הירוק ומתחילים לדבר,
אבל, הפריירים לא מתים,
תקבלו מכשיר ב 200$ התחייבות ל 18 חודש (אסור יותר לפי החוק) למינימום 500 שיחות שכל אחת לפחות 3 דקות ועוד 1000 מסרונים
בסל הכל ההתחיבות שלכם תהיה כ 1500 שח לחודש
תתחדשו

אחד העם
16.06.09

אין בכלל סבסוד למכשירים נושא הסבסוד לכאורה של המכשירים הוא מהשקרים שנוהגות חברות הסלולאר להפיץ כדי לשכנע אנשים לקנות את המכשירים דרכן. בפועל עולה הרבה פחות לקנות מכשיר סלולארי בחנויות פרטיות מאשר אצל חברות הסלולר. מי שלא מאמין שיבדוק בזאפ מחיר של סלולראי שהוא מתכוון לקנות בחברת הסלולאר שלו. כל ענין הסבסוד לכאורה של החברות הוא תרגיל חשבונאי שהם עושים בניהול התקציב שלהן. הן מסתירות את הרווחים העצומים שלהן ממכירת מכשירים בכל מיני סעיפים וכך נשאר לכאורה סבסוד של מכשירי הסלולאר.

משה
16.06.09

אני מעדיף להסתובב עם סטארטק מאשר להתחייב למוצצי דם האלה

מייק
16.06.09

[...] אמורות להביא את האייפון, ושתיהן התחייבו ביחד למכור 200,000 מכשירים בשנה הקרובה. המספר הזה שנראה מפחיד קצת בהתחלה, הולך ונראה יותר [...]

[...] Wi-Fi חינמיות? מישהו ידאג לזה. ההתחייבות של חברות הסלולר למכור 200,000 מכשירים השנה מבטיחה מסה קריטית של מכשירים אחידים עם מערכת [...]

Rattling wonderful info can be found on site. "That is true wisdom, to know how to alter one's mind when occasion demands it." by Terence.

16.06.09

After examine a couple of of the weblog posts on your web site now, and I really like your method of blogging. I bookmarked it to my bookmark web site list and might be checking again soon. Pls take a look at my site as properly and let me know what you think.

16.06.09

הוספת תגובה:

מי שמגיב, מגניב

וידאו השבוע

אם מלחמת הכוכבים היה סרט צרפתי